Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Osiąga sukcesy, a jednak pali... Dlaczego?
Autor Wiadomość
Palaczqa
Palaczqa

Wysłany: 20-04-2015   Osiąga sukcesy, a jednak pali... Dlaczego? [Cytuj]

Witajcie,

Chciałabym krótko przedstawić swoją osobę na forum.

Mam na imię Monika, mam niespełna 23 lata. Jestem z Podbeskidzia (południe PL).

Palę nałogowo od listopada/grudnia 2012 r. Pierwszego "skręta" zapalilam mając 17 lat.

Jestem samotną mamą, studiuje informatykę i w tej branży również pracuje.

Szukam pomocy, nie oficjalnej, bo w moim otoczeniu bywały już różne absurdy związane z prośbą o pomoc skierowaną do instytucji Państwowych, a tym co oddali w zamian.

Jestem osobą charyzmatyczną, ambitną, szybko się uczę.

Byłoby wszystko w porządku gdyby nie to, że regularnie pale marihuanę. Pale codziennie jeśli jest. Jeśli jej nie ma to jest dzień/dwa przerwy i znowu. Spalam około pół grama. Czasami ale rzadko dochodzi do 1 g.

Jestem osobą świadomą, liczącą się z konsekwencjami takiego zachowania, a mimo to się upalam. To przykre ale mam mnóstwo wymówek dlaczego pale, ale chyba przede wszystkim dlatego, że jestem samotna, że wszystkie trudy dnia codziennego leżą jedynie na moich barkach, a ja muszę sprostać i nikt tego nie docenia. Kiedy pale, czuje ogromną pewność siebie, cierpliwość i bezstresową atmosferę...

W sumie mogłabym tak opowiadać jak to się zaczęło jeszcze długo długo, ale puki co witam Was i mam nadzieje, że tutaj przemówię sobie samej do rozsądku, bo efekty palenia zaczynają być widoczne.

Jeśli macie do mnie pytania to proszę. Obiecuje, że będę odpowiadać w miarę możliwości.
Pozdrawiam.
 
 
mastik
(:

Wysłany: 20-04-2015    [Cytuj]

hej witaj na forum,
ciekawe co piszesz, rozpisz się więcej

bo i u mnie jest w pewnym sensie podobnie
jak paliłem kreatywność mi szalała, pomysłów wiele (ok niektóre głupie), chęci do działania też,
gdy przestałem - stany subdepresyjne...

w tym roku poszła mi dycha, 2 tygodnie przerwy i już głody...

zastanawiam się jak się uczysz paląc tyle? bo u mnie przy mniejszym spalaniu mam problemy z pamięcią po ciągach a i teraz koncentracja pozostawia wiele do życzenia...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna