Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
miodzio gorąco prosi o modlitwę za swojego synka
Autor Wiadomość
miodzio

Wysłany: 01-04-2013   miodzio gorąco prosi o modlitwę za swojego synka [Cytuj]

Te Święta są dla naszej rodziny wyjątkowe. W poniedziałek wykryto guza mózgu u naszego niespełna 3-letniego synka Piotrusia. We wtorek w nocy karetką pojechaliśmy do Warszawy, gdzie w Centrum Zdrowia Dziecka został operowany w Wielki Piątek.

Niestety nie udało się wyciąć całego guza, bo wyrasta z pnia mózgu, gdzie są ważne ośrodki (oddychania, krążenia itd.) i wycięcie korzenia nowotworu oznaczałoby śmierć. Wg neurochirurga wygląda to (na oko) na złośliwy glejak, ale czekamy na wynik badania histopatologicznego. Jeśli jest niezłośliwy - będzie miała sens chemioterapia, by zatrzymać rozwój guza. Jeśli jednak to złośliwy glejak - chemioterapia tylko nieco spowolni jego rozwój.

Obecnie nasz synek jest w śpiączce farmakologicznej, a gdy miną 3 doby (czyli dzisiaj koło południa) zacznie się powolne wybudzanie. Wtedy też okaże się, czy nie ma powikłań (przy takiej operacji łatwo o uszkodzenie ośrodków połykania, oddechu itp., mogą też pojawić się różne niedowłady).

Tyle wiedza medyczna. Nie tracimy nadziei i modlimy się o pełne uzdrowienie dla naszego dziecka. Wiem, że wielu z Was to także osoby wierzące. Ufamy, że modlitwa Kościoła ma moc i dlatego gorąco prosimy o wołanie do Zmartwychwstałego o cud uzdrowienia dla Piotrusia.

Pozdrawiam świątecznie!
Jędrek vel miodzio

https://www.facebook.com/...34134841&type=1
 
 
blackdog94
blackdog

Wysłany: 04-04-2013    [Cytuj]

To straszne ;( szczerze współczuje ... trzeba być dobrej myśli - nawet złośliwe nowotwory przechodzą. Rozwój medycyny idzie do przodu tak więc z każdym dniem szanse na wyleczenie są coraz większe.

Pozdrawiam i jestem z wami!
 
 
miodzio

Wysłany: 08-04-2013   ! [Cytuj]

dzieki wielkie!
 
 
GR

Wysłany: 06-05-2013    [Cytuj]

Jestem z Wami w modlitwie. Ufam ze bedzie OK.
 
 
miodzio

Wysłany: 07-05-2013   :D [Cytuj]

Bardzo dziękuję!
Od dwóch tygodni jesteśmy już w domu, syn czuje się dobrze.
http://www.dzielnypiotrek.blogspot.com/
 
 
GR

Wysłany: 07-05-2013    [Cytuj]

Świetnie! Uwielbiam dobre wiadomości :)
 
 
Sarnaa3
walcz a wygrasz:-)

Wysłany: 26-06-2013    [Cytuj]

miodzio ucałuj swego piotrusia i powiedż że jest tam gdzieś pani która modli się za was
 
 
miodzio

Wysłany: 27-06-2013   :))) [Cytuj]

Dzieki Sarna! Jestesmy po pierwszej chemii - nie jest zle: Piotrek zniosl ja dobrze jak dotad. Bog zaplac za modlitwe!!!
 
 
snuf

Wysłany: 19-08-2013    [Cytuj]

Panie Jedrku zycze duzo sily i wiary, gdy mi jest ciezko powtazam ze Bog doswiadcza nas na tyle ile mozemy zniesc, nieznane sa jego plany ale mysle ze wszystko czego doswiadczamy sluzy naszemu zbawieniu. Nie tylko uczestnicy forum sa z pana rodzina ale i cale zastepy aniolow. Dla poleprzenia samopoczucia polecam film ''Zycie po zyciu'' . Wyrazy wspulczucia.
 
 
miodzio

Wysłany: 20-08-2013   :) [Cytuj]

dzieki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna