Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapalilem okolo 15 razy
Autor Wiadomość
lukk92

Wysłany: 02-11-2008   Zapalilem okolo 15 razy [Cytuj]

Witam. Mam 16 lat. Palilem jakies 15 razy w zyciu. Wszystko bylo super fajnie. Po pewnym jednak czasie uswiadomilem sobie ze juz nie bede palil. I tak sie stalo skonczylem z marihuana. 2 miesiace nie palilem i wszystko bylo ok. Potem jednak kolega zaproponowal mi zeby z nim zapalil lecz ja odmowliem. Niestety slaba wola sklonila mnie do zapalenia. Zapalilismy 1 skreta na 2. Po tym wydarzeniu powiedzialem sobie ze to byl ostatni raz i juz wiecej nie zapale. Tak bylo nie palilem. lecz po jakis 2 tyg dostalem dziwnych lękow. Bylem smutny. Zycie nie mialo dla mnie sensu. Lecz nie potrzebowalem zadnej potrzeby zapalenia skreta. Minelo juz 2 miesiace i czuje sie lepiej ale jaszcze mam czasem takie male lęki. Czy moze mi ktos doradzic czy mi to przejdzie??? Prosze o porade...
 
 
breaker
gg : 5558475

Wysłany: 03-11-2008    [Cytuj]

kiedy sobie zapalisz dżointa, THC odklada się w twoim organizmie. dalej wpływa na twoj uklad nerwowy. kiedy organizm zaczyna się oczyszczac, mózg troche zaczyna "wariować" bo mimo wszystko w jakis tam sposob przyzwyczail sie do pracowania pod wlywem trawy. bedzie dobrze dzieciak ;) daj swojej łepetynie troche czasu, na to zeby sie odzwyczaila od pracowania pod wplywem tego scierwa. moze byc ciezko momentami - ale dasz rade :) w razie czego, masz tez to forum i mozesz byc pewien ze kazdy Ci tu pomoze!
teraz wiesz juz na czym polega chu***ość tego ścierwa i mam nadzieje, że już nigdy tego tkniesz.
 
 
carlooss

Wysłany: 09-11-2008    [Cytuj]

Przejdzie Ci to na pewno. Dla mnie na pierwszy rzut oka wygląda na to, że marihuana przyczyniła się do lekkiej depresji ze stanami lękowymi. Lekkiej dlatego , bo już Ci przechodzi i masz małe lęki. Niedługo już Ci całkiem przejdą. Widzisz skoro zauważyłeś taki problem u siebie po marihuanie to nigdy już jej nie bierz. Tym bardziej nie staraj się kolorować sobie życia innymi narkotykami. Ja paliłem wiecej razy od Ciebie, ok 50, może troche więcej i mam zaburzenia lękowo -depresyjne, lecze się 5 miesięcy u psychiatry i raz jest lepiej raz gorzej. Załóż sobie postanowienie " Narkotyki nie są dla mnie" , daj sobie troche czasu , 2 miesiące to nie jest wiele. Zyj normalnie i nim się obejrzysz minie pół roku, rok i nawet nie zauważysz jak lęki Cię opuściły. Tylko jak już wszystko wróci do normy nie pokuś się więcej na palenie , bo taki zły stan emocjonalny /depresyjny może wrócić. Widać jesteś podatny jak ja na problemy z psychiką. W każdym bądź razie zapewniam Ciebie na 200%. Przejdzie Ci. :) Czy tego chcesz czy nie wrócisz do siebie.
Masz taką delikatną nauczkę ;)

pozdrawiam
 
 
wrotek

Wysłany: 17-08-2015   Re: Zapalilem okolo 15 razy [Cytuj]

[quote="lukk92"]Witam. Mam 16 lat. Palilem jakies 15 razy w zyciu. Wszystko bylo super fajnie. Po pewnym jednak czasie uswiadomilem sobie ze juz nie bede palil. I tak sie stalo skonczylem z marihuana. 2 miesiace nie palilem i wszystko bylo ok. Potem jednak kolega zaproponowal mi zeby z nim zapalil lecz ja odmowliem. Niestety slaba wola sklonila mnie do zapalenia. Zapalilismy 1 skreta na 2. Po tym wydarzeniu powiedzialem sobie ze to byl ostatni raz i juz wiecej nie zapale. Tak bylo nie palilem. lecz po jakis 2 tyg dostalem dziwnych lękow. Bylem smutny. Zycie nie mialo dla mnie sensu. Lecz nie potrzebowalem zadnej potrzeby zapalenia skreta. Minelo juz 2 miesiace i czuje sie lepiej ale jaszcze mam czasem takie male lęki. Czy moze mi ktos doradzic czy mi to przejdzie??? Prosze o porade...[/quote]


przejdzie bo malo paliles, tak mi sie wydaje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna