Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otępienie po paleniu
Autor Wiadomość
siekmi11

Wysłany: 11-06-2014   Otępienie po paleniu [Cytuj]

Witam wszystkich serdecznie.

Szczerze nie wiem od czego zacząć, więc walnę prosto z mostu. Liczę na czyjąś pomoc, udzielenie rady, liczę też na to, że może któreś z Was miało podobny problem jak ja. Mianowicie niecały miesiąc temu byłem na wycieczce. No i oczywiście nie obyło się bez używek typu marihuana... Któryś z moich znajomych nabił lufkę no i zapaliliśmy. Wziąłem kilka buchów, nie pamiętam dokładnie ile. No i zaczęło się, pierwsze 10 minut było przyjemne, nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy z moją osobą. Było fajnie śmiechy itp. Potem miałem szybkie bicie serca tak jakby miało wyskoczyć ze mnie, było mi zimno i ogółnie coś nieprzyjemnego, miałem taką "Saharę" w ustach że nie potrafię tego opisać ciągle piłem wode a dodatkowo stresowałem się że coś się ze mną dzieje (nie paliłem pierwszy raz, był to może z 6). Potem miałem ochotę wymiotować i nie wiem co jeszcze wszystko ze mnie wyłaziło, okropieństwo. Taki stan utrzymywał się we mnie około 5 godzin. Gdy zacząłem czuć ze mi przechodzi, mój kolega wciągnął mnie w rozmowę o naszej młodości. Rozmawialiśmy o tym gdzie sie poznaliśmy itp, całkiem sympatyczna rozmowa. Przeszła mi "faza" i poszedłem spać około godziny 2 nad ranem. Po przebudzeniu czułem ból głowy i otępienie ale myślałem że mi to przejdzie. Poszliśmy na spacer i nagle to straszne uczucie ze serce mi eksploduje znowu wróciło, kręciło mi się w głowie i myślałem że zemdleje. Wrócliśmy do domu i położyłem się spać na około 30 min. Po przebudzeniu było już lepiej moje serce biło normalnie, byłem tylko otępiały. Pomyślałem sobie że po prostu przesadziłem z ilością tego "szajsu" i że wszystko wróci do normy w najbliższym czasie. Niestety, od tego zdarzenia minęły 3 tygodnie a ja nadal jestem otępiały. Pierwszy tydzień po tym zajściu bolało mnie serce miałem takie dziwne bóle i ukłucia, które zdarzają mi się do teraz. Nie potrafię tego nawet opisać. Byłem u lekarza. Zbadano mnie, ciśnienie krwi książkowe 123/77 i puls 67, skierowali mnie na EKG które wykazało mi drobną arytmię, za 5 dni mam wizytę u kardiologa i tam będę miał robione USG serca. Cały czas jestem śpiący (ciężkie powieki). Najgorzej jest na lekcjach gdy nie robimy nic ciekawego. Wtedy mam ochotę tylko zamknąć oczy i odpłynąć w śnie. Najbardziej z tego wszystkiego przeszkadza mi to otępienie (coś jak ból głowy przy chorych zatokach). I teraz po całym opisie tej nieszczęsnej akcji pada moje pytanie. Czy któreś z Was moi drodzy miało podobny problem, czy taki stan otępienia trzymał się u was równie długo jak u mnie ? Jeśli tak to jak długo i czy minęło wam to coś ? Czuję się teraz tak jakby innym człowiekiem nie mogę wrócić do tego "dawnego mnie". Czy to wszystko kiedyś mi przejdzie ? Wiem już, że nigdy więcej tego świństwa nie ruszę..! Wstyd mi za siebie, jestem ostatnim kretynem...
 
 
Xerosiw
Czysty

Wysłany: 12-06-2014   Otepienie po paleniu [Cytuj]

Witaj.

Nie masz się czego obawiać.
Szczerze powiedziawszy nie miałem takiego odczucia po marihuanie, natomiast po accodinach.
Człowiek po prostu przechodzi w inną fazę, która działa na mózg.
Mi to przeszło po jakimś czasie, natomiast ciągle czuje, że mam jakieś ubytki po 5 ltenim paleniu trawy.
Nie palę od około miesiąca, a od dzisiaj biorę Desmoxan na rzucenie palenie.
Mam za wiele do stracenia, żeby nie wziąć się w garść.

Niektórzy mają po prostu taki słaby mózg.:)
 
 
siekmi11

Wysłany: 14-06-2014    [Cytuj]

Widocznie jestem jednym z tych "Słabych Mózgów". Ale co zrobić... Zrobiłem głupstwo i teraz żałuję. Oby przeszło mi jak najwcześniej. Dziękuję i Pozdrawiam :)
 
 
Xerosiw
Czysty

Wysłany: 21-06-2014   Co u Ciebie? [Cytuj]

Witam.

I co u Ciebie?
Jak sobie radzisz?

Pozdrawiam,
 
 
siekmi11

Wysłany: 24-06-2014    [Cytuj]

Witam !
Czuję się coraz lepiej, są dni w których czuję się trochę nie swój ale to przechodzi. Tak jak pisali poprzednicy myślę że potrzebny będzie do tego czas aby wszystko wróciło w 100% na swoje miejsce. Dziękuję za zainteresowanie moim problemem i serdecznie pozdrawiam !! ;)
 
 
karambit

Wysłany: 25-06-2014    [Cytuj]

wchodzisz na to forum jeszcze? mozesz napisac na gg 32755827?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna