Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zastosowałam się do waszych rad....
Autor Wiadomość
wolowina

Wysłany: 12-11-2011   Zastosowałam się do waszych rad.... [Cytuj]

Zastosowałam się do waszych rad. Postawiłam ultimatum "albo coś z tym robisz chłopie, albo kończymy nasz związek - bo ja Twojego palenia nie będę tolerowała" efekt jest taki że od miesiąca siedzę i ryczę bo mój były ukochany stwierdził że woli sobie w spokoju zajarać niż być ze mną. Ma już dość moich ataków na jego nałóg, pali bo lubi i nie przestanie palić bo jest to przyjemne i wszyscy jego znajomi to robią i to ja jestem jakaś dziwna że się o to bulwersuję. Musiałam się wyprowadzić, moi dawni współlokatorzy mówią że w domu jest czasami siwo od dymu . Pali przed pracą, w pracy chowa się gdzieś na magazynie i jara, po pracy zwija sobie skręta i spokojnie nieskrępowanie wypala go w całości. W końcu taka miłość jest jedna, Maria Huana zawsze utuli i uspokoi a dziewczynę można wymienić jeśli nie akceptuje kochanki. ;(
Może to głupie ale teraz żałuje że postawiłam ten warunek.
 
 
koralia

Wysłany: 13-11-2011    [Cytuj]

NIE ZALUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Facet nie jest Ciebie wart jesli tak wybral!
Rozumiem teraz Twoje zwatpienie, ale minie troche czasu i pewnie sama bedziesz sie sobie dziwic ze moglas w ogole zalowac swojej decyzji.
 
 
breaker
gg : 5558475

Wysłany: 20-11-2011    [Cytuj]

Madra decyzja. Jakby moja panna zaczela palic - rzucilbym. Gdybym poznal super kobiete ktora mimo wszystko pali w hurtowych ilosciach... odpuscilbym sobie ;)

Ludzie ktorzy jaraja sa nieudacznikami zyciowymi. Jezeli ktos dzien w dzien sie zamula, albo wprowadza w sztuczne stany radosci, napewno nie jest dobrym materialem na partnera.

Na poczatku sie wydaje ze "po gandzi wszystko jest wyrazne". Po jakims czasie "bez gandzi nic nie ma koloru".
 
 
Paulinka6

Wysłany: 01-02-2012    [Cytuj]

Sądzę , że zrobiłaś dobrze że go rzuciłaś. Zasługujesz na kogoś lepszego kto cię doceni.Najbardziej boli to , że oni nie dostrzegają problemu , że kobieto jesteś głupia przecież palę bo lubię , to szkodzi mniej niż alkohol.I jeżeli miałaś czuć się gorsza od trawy to naprawdę nie miało sensu.Powinnaś być szczęśliwa w związku a nie ukrywać w sobie ból bo on pali i tylko się o to kłócić.Napradę nie żałuj decyzji , bądź szczęśliwa z kimś innym :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna