Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam już siły;(
Autor Wiadomość
Karolina

Wysłany: 01-04-2012    [Cytuj]

Jak radził mi Kolega, założyłam oddzielne forum "Jak z tym żyć?" więc tam teraz będę pisać co dzieje się w moim życiu u boku palacza.
Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za wszystkie słowa i porady które dają mi siłę do działania. Ale wcale to nie jest takie proste... Tym bardziej że nie mieszkam ze swoim narzeczonym i ciężko jest mi go kontrolować. Nie wiem tak naprawdę co on robi i z kim się spotyka. Staram się być ostrożna i nie kontrolować go za bardzo. Zobaczymy co czas przyniesie.... Wydaje mi się że narazie jest ok. Widzę, że on nie chce palić, nie chce się spotykać z tymi ludźmi co wcześniej, nie chce zostawać sam w domu żeby nie tworzyć sytuacji w których będzie myślał o jaraniu. Ale jak jest naprawdę? nie wiem.... Wierzę, że on chce sie zmienić i stara się jak może. Przynajmniej stwarza takie pozory.
A ja??? ja też jestem współuzależniona bo widze po sobie jak się zachowuje. Czytałam wpis MIODZIO o cechach osoby współuzależnionej i widze że ja też mam z tym problem....
Co będzie dalej?> czas pokaże.... Mam nadzieje że wytrwamy w tym razem.

Jeszcze raz zapraszam na forum "Jak z tym żyć?"
 
 
mastik
(:

Wysłany: 01-04-2012   taka mała uwaga na temat nomenklatury [Cytuj]

forum to wszystkie działy razem wzięte czyli:
"Podstawy", "Bezchmurnie", "Jak mądrze być obok palacza?", aż do "Rozmaitosci".

Ty załozyłać temat.

a temat składa się z postów :)
 
 
Karolina

Wysłany: 01-04-2012    [Cytuj]

dzieki za sprostowanie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna