Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Negatywne objawy które towarzyszą po odstawienu palenia.
Autor Wiadomość
darekdarek98

Wysłany: 27-08-2009   Negatywne objawy które towarzyszą po odstawienu palenia. [Cytuj]

Wiem, że to dośc obyty temt jednak chcialbym go jeszce raz poruszyć :)obecnie jestem juz bez joincika 8 dzien i w sumie widze jedynie pozytywne zmiany w moim zachowaniu-jednak jestem ciekaw czego powinnienem sie spodziewac po dłuzszym czasie nie palenia?(chodzi mi o negatywne skutki odstawienia)-chce być przygotowany w razie "gorszych dni" i wiedzieć , że to moze być wlaśnie spowodowane abstynęcją;/pytanie swe kieruję w szczególności do osób kótre już mają doświadczenie w rzucaniu i kótre doświadczyły właśnie tych "negatywnych"skutków odstawienia TCH.
 
 
Cinnamone

Wysłany: 30-08-2009    [Cytuj]

Nałogowcem nie jestem, ale mniej więcej wiem co się działo z moim chłopakiem, który rzucał ziele (a teraz znowu pali...). A więc; często był zmęczony, pociły mu się ręce, miał drgawki, było mu zimno :/
 
 
camdy

Wysłany: 30-08-2009   mozesz sie spodziewac ze zaczniesz znowu czysto myslec [Cytuj]

To napewno,dlaczego wszyscy pisza o negatywnych skutkach rzucania.Ja sama z miom chlopakiem nie palilismy dobre pol roku,oprocz wachania nastrojow na poczatku i nerwowki oczywiscie nie zauwazylam nic negatywnego.Moge powiedziec ,ze zniknal uporczywy kaszel i z dnia na dzien bylo lepiej ,jakby nigdy tego nie bylo(a palilam kilka lat)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna