Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ludziska
Autor Wiadomość
wyzerowany

Wysłany: 08-08-2009   Ludziska [Cytuj]

Mam do was pytanie moze wsrod was znajdzie sie jakis znawca/lekarz ktory bedzie sie na tym znal a mianowicie czy wzmocnienie , przyspieszenie metabolizmu w mozgu moze przyspieszyc wydalanie thc z naszych porytych lebow bo znalazlem taki lek o nazwie nootropil(piracetam) ktory wlasnie taka wlasciwosc posiada poczytajcie troche o nim bo niechce mi sie teraz rozpisywac ale podobno leczy zryte lby jak u wiekszosci z nas niestety jest:D piszcie co o tym sadzicie! ps. ja juz probuje i 1 co zauwazylem to ogromne pobudzenie psychiczne , o wiele lepsza koncentracja i ciut polepszona pamiec... PEACE!
 
 
detal27

Wysłany: 10-08-2009   elo [Cytuj]

http://www.domzdrowia.pl/...imp-60-szt.html

znalazlem to gdzies i wiesz nie wydaje mi sie zeby bez konsultacji z lekarzem brac to na wlasna reke... to jest w sumei na dosc powazne schorzenia mozgu.czytaj przeznaczenie yo
 
 
Korek

Wysłany: 10-08-2009    [Cytuj]

Zgadzam sie z detalem, lepiej jeśli już to iść do lekarza i skonsultować to albo poprosić cos na poprawe pamięci itd niż brac na wlasna reke, bo moze i pomaga ale takie branie lekow moze tez wyrzadzic sporo niedobrego..
 
 
wyzerowany

Wysłany: 10-08-2009    [Cytuj]

W usa, gdzies wyczytalem , ten lek jest dostepny bez recepty i jest stosowany przez mlodziez jako sumplement diety zeby skuteczniej wchlaniac wiedze. Ale nie to jest dla mnie istotne chodzi o to czy jest cos co chociazby w minimalnym stopniu przyspiesza wydalanie thc z oslonek mielinowych a co za tym idzie "odrycie sie" i czy przyspieszanie metabolizmu mozgu cos nam tu da. Wiem ze z takimi pytaniami powienienem sie kierowac do lekarza ale z ciekawosci zapytalem. Tu jest dokladnie opisane dzialanie tego leku http://pl.wikipedia.org/wiki/Piracetam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna