Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
emocje po odstawieniu
Autor Wiadomość
norbi

Wysłany: 14-03-2009   emocje po odstawieniu [Cytuj]

Mam pytanie , głównie do osób które wygrały z nałogiem.
Powiedzcie mi jak wygląda sprawa z emocjami po odstawieniu thc? czy dużo czasu musi upłynąć żeby zacząć "czuć" jak niepalący człowiek? Pod względem emocjonalnym czuję ,że przerastają mnie rzeczy które miałem już opanowane, zanim zacząłem palić. Czy wszytko trzeba teraz poznawać od nowa? Czy może na skutek jakiegoś pozytywnego zdarzenia po jakimś czasie wszystko wraca do normy? Będę wdzięczny za informację w tym temacie. pozdrawiam :)
 
 
Krzysiek87
uzalezniony

Wysłany: 19-03-2009    [Cytuj]

hehe dzieki uderzeniom czarodziejsiej rózdzki wszystko znika heheh
A tak na powaznie w moim przypadku odstawilem thc 21 miesiecy temu i problem z emocjami mam. Osoba ktora palila byla w nalogu moim zdaniem uczy sie od nowa uczuc zachowan w społeczenstwie na trzezwo ja tak mam duzo sytuacji jest nowych zktórymi trzeba sie konfrontowac czasem wychodzi mi to z lepszym rezultatem z czasem gorszym do dzis mam stany rozdraznienie gorsze samopoczucia jest w ostatnim czasio klótliwy i sie czepiam oglupoty:) Mam swiadomosc ze mozna to przelamywac poprze rozmowy sport i inne metody radzenia sobie z roznymi zalezy na jakim etapie jestes zdrowienia pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna