Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Co mi jest ?
Autor Wiadomość
StopTHC

Wysłany: 30-06-2015   Ostatni wpis wolnego człowieka [Cytuj]

Witam wszystkich panów i panie, uzależnionych i tych walczących !

Wszyscy i tak mają to w dupie co tu pisz, ale napisze.

Będzie tomój ostatni wpis na tym forum, całkiem o nim zapomniałem aż tu nagle jakiś przebłysk po latach...

Nie palę już prawie 5 lat, 28.07.2015 będzie rocznica.

Na początku bywało u mnie różnie, raz lepiej raz gorzej, szaro i czarno-biało czasem z przebłyskiem tęczy.
Teraz jest już tylko lepiej nie pale trawy od czasu pierwszego wpisu, nie jestem od niczego uzależniony, jakieś problemy psychiczne przeminęły teraz borykam już się tylko z problemami życia zwykłego wolnego człowieka jak każdy inny, praca, rodzina itp. z czego jestem bardzo zadowolony :)

Z biegiem czasu jak tak patrze nie wiem jak mogłem być tak głupi i marnować sobie życie tyle lat chodząc zakopcony, wydaje mi się że zmarnowałem przez to szanse na studia, bo tak zawsze się dobrze uczyłem i nie miałem z tym problemu, teraz juz się nie chce od nowa uczyć i wchodzić w ten tryb, może kiedyś... ale nie ma co żałować.

Nie jestem jakimś przeciwnikiem używek, wszystko jest dla ludzi ale z głową do tego trzeba podchodzić nie przesadzając, lecz wiem że sam już nigdy nie zajaram, ta bania już nie dla mnie, nie wiem jak w ogolę mogłem palić, może te pierwsze banie i zajawki że non stop śmiech, a później już głównie było zamulenie i szczypta śmiechawki.
Z alkoholem chyba jak każdy lub większość czasem przez weekend można się nastukać, inne używki jakoś mnie nie ciągną, okazyjnie się zdarzyło od kąd nie pale zioła, kilka razy wsiąść coś na pobudzenie ale kontrolowanie i pełni już świadomie nie żebym popadał w kolejny nałóg.

Życie rodzinne w miarę poukładane, znalazłem dziewczynę, przestałem bać się ludzi i kontaktu z nimi, po prostu otworzyłem się bardziej na świat z czego jestem bardzo i chyba szczęśliwy jako wolny od nałogu człowiek.


Powodzenia wam wszystkim co wygrali, walczą i zaczynają zmagania z tym problemem!!

POZDRAWIAM !!!
 
 
miodzio

Wysłany: 30-06-2015   szacunek! [Cytuj]

Gratulacje Wolny Człowieku! :D Dzięki, że dopisałeś na forum ten happy end - na pewno dodałeś wielu osobom nadziei na sukces w pokonywaniu trudnej drogi ogarniania swego życia. P O W O D Z E N I A !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna