Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
pracowacz czy sie leczyć?
Autor Wiadomość
shine
want 2 shine

Wysłany: 13-10-2008   pracowacz czy sie leczyć? [Cytuj]

chodzi o prace. mieszkam w domu z rodzicami i patologia sączy się każdym katem, co ładnie buduje moja zdiagnozowana nerwice. podjęłam poszukiwania pracy, by się wyprowadzić. byłam dziś na rozmowie- pani zachwycona- daje sobie duże szanse- dziś wieczorem się okaże, czy mnie przyjmują. ale.. jeśli podejmę tę prace, to będę miała problem z terapia, po prostu nie dam rady tego pogodzić. nie wiem, co ważniejsze..
to nie jest praca marzeń moich, ale całkiem fajnie płatna (prawie 2 tysa na próbnym) i intelektualna, w dobrych porach, ze słabym dojazdem.. nie wiem nie wiem.. mam jeszcze nieskończone studia, wiec etat tez mi trochę nie pozwoli jeździć na dyżury. czasem w domu dostaje szalu, pomijając fakt, ze nie mam tu własnego kąta, ani możliwości przyjmowania gości, ani nawet spokojnej nauki itp. ratujcie:)
na razie z głodem jest luz. decyzja, że nie palę wiele ułatwiła. ale mam emocjonalne zawijki- choćby uczuciowe i terapia by się przydała.. co sądzicie? dziękuje za wszystkie sugestie:)
 
 
miodzio

Wysłany: 13-10-2008   praca a teapia [Cytuj]

wiem, ze to nie sa latwe wybory - ale praca nie uchroni przed powrotem w schemat - potraktowalbym terapie priorytetowo i do niej dopasowywal prace - w kazdym razie zrobilbym co sie da, zeby tak to poukladac, by moc korzystac z terapii
 
 
mikroswiat
mikroświat

Wysłany: 13-10-2008   ... [Cytuj]

Ja Cie doskonale rozumiem bo sama do niedawna nie mialam wlasnego konta w domu...
Najlepiej wyprowadzic sie z kims, zawsze koszta dzieli sie na pol.
A co do terapii... Hm.... Nie umiem doradzic bo sama sobie nie potrafie pomoc, ale wiem jak praca jest wazna.
Pytanie czy terapii nie da sie dostosowac do godz. pracy???
W mojej firmie na szczescie jest tak, ze jesli ktos chodzi do szkoly np. wieczorowo ma mozliwosc wyjscia ta godzine wczesniej.
MOze tak sie uda??

:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna