Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Powikłania po THC
Autor Wiadomość
Kolega

Wysłany: 28-05-2012    [Cytuj]

to raczej zalezy od czlowieka(psychika, nastawienie, zmiany chorobowe itp.) nie wszystko na kazdego identycznie dziala dlatego lepiej w ogole nie palic i nie ryxykowac zlymi objawami.
Masz racje wielu mlodych w dzisiejszych czasach cierpi przez narkotyki. Szczegolnie grozne sa mieszanki amfy i mj, amfa popedza a mj zwalnia po takim mixie bad trip jest bardzo ciezki do ogarniecia i meczacy. Dodam ze jak juz ktos hipotetycznie ma bad tripa to dobrym sposobem na zniwelowanie go jest wypic szklanke cieplej wody z duza iloscia cukru lub jesc czekolade (testowane) po ok 15 min powinno puszczac.
 
 
miodzio

Wysłany: 29-05-2012   flesze... [Cytuj]

...po marihuanie jednak bywaja. W dodatku moga sie pojawic po dlugim czasie. Wiele osob to potwierdza - tez gdzies na tym forum.
 
 
Kolega

Wysłany: 29-05-2012    [Cytuj]

mozliwe pisalem o swoim doswiadczeniu, moze byc tak ze sa flashbacki ale nie wiemy ze to flash i ignorujemy to myslac ze to np objaw nerwicy itp
 
 
ubuntu666

Wysłany: 29-06-2012    [Cytuj]

hmmm ... ja po 8 latach nalogowego palenia zrobilem sobie stop!!!Ciezko powiem szczerze , bo mieszkam w Amsterdamie i dostep mam dowolny.Problem jedyny i najgorszy nie moge spac, a srodki nasenne nie dzialaja. Nie pale juz 5 dzien i w tym czasie przespalem 14 godzin.
Lipa na maxa , bo musze pracowac.Kiedys miewalem bole w klatce , ale teraz nie odczuwam tego dyskonfortu.Poza brakiem snu i wiadomo koncentracji nie mam innych problemow.
Jakby ktos wiedzial jak rozwiazac problem ze snem bede wdzieczny - bez uzywania alkocholu ;)
 
 
Kolega

Wysłany: 01-07-2012    [Cytuj]

sprobuj uprawiac duzo sportu w godzinach wieczornych, mi to pomagało na poczatku z bezsennoscia w fazie abstynencji. Spalem jak dziecko. Zachowaj tez higiene snu np. kladz sie spac o podobnej porze i wstawaj tak samo. Oragnizm sie przyzwyczai do snu o jednej godzinie i bedzie OK
 
 
Kolega

Wysłany: 01-07-2012    [Cytuj]

sprobuj uprawiac duzo sportu w godzinach wieczornych, mi to pomagało na poczatku z bezsennoscia w fazie abstynencji. Spalem jak dziecko. Zachowaj tez higiene snu np. kladz sie spac o podobnej porze i wstawaj tak samo. Oragnizm sie przyzwyczai do snu o jednej godzinie i bedzie OK
 
 
mastik
(:

Wysłany: 01-07-2012    [Cytuj]

i oczywiście zero kawy
 
 
borek1987

Wysłany: 27-10-2012    [Cytuj]

witam po mojej długiej przerwie.Jak się czujecie ?
u mnie średnio,nadal mam spore zaburzenia lękowo - depresyjne.Dużo pomaga mi praca,ale jak zostaje sam ze sobą to z godziny na godzinę jest coraz gorzej.Nakręcam się bardzo,nie potrafie wyjść do znajomych i coś poodpierdalać jak kiedyś :-/. To mnie boli najbardziej.
Drugą rzeczą dzięki której jest dużo lepiej jest Yerba Mate, na mnie działa rewelacyjne :-)
Oczywiście biorę kupę leków,2 neuroleptyki,antydepresyjny i stabilizator nastroju.
Dużo tego,ale bez leków daje sobie tydzień i mnie nie ma na świecie :-/
Ostro mnie zaburzyło :-( już 6 lat minęło,mam nadzieje że w grudniu 2012 będzie koniec świata tak jak zapowiadali :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna