Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pali nałogowo - żona
Autor Wiadomość
Olivia

Wysłany: 07-11-2019   Pali nałogowo - żona [Cytuj]

Jestem nowa. Mój mąż pali. Przed ślubem mówił że pali czasem bo to lepsze niż alkohol. Okazjonalnie myślę ok. Widziałam czerwone oczy i krople. Myślałam że ma Suche oko i zmęczony po podróży bo dzielili nas 800km. Odpowiadał tak to zmęczenie. Teraz gdy mieszkamy razem wiem że kłamał. Wychodzenie częste kłamstwa spóźnia nie się. Brak pieniędzy i długi. Myślałam że może ma kochankę. Zaczęłam szukać i znalazłam. Kupuje często i pali. W kieszeni ma zawsze krople zapalniczek. Wychodzi godzinę przed pracą i wraca godz po. Ze niby lubi być wcześniej. Teraz wiem że pali przed pracą. Powiedziałam że wiem o wszystkim nic nie powiedział i milczy. Czytałam was. I wiem że nie mam co się łudzić on z tym nie skończy. Więc co? Wyprowadza i rozwód. A może powiedzieć mu ze tak będzie jak nie skończy z tym. Ale i tak nie skończy więc czy to sens. Koledzy wszyscy pala. Teraz wiem że to pseudokoledzy od palenia. Co robić. Nie mieszkamy w Polsce. Musiałabym wrócić. Pomocy
 
 
miodzio

Wysłany: 20-07-2020    [Cytuj]

Przepraszam, ale umknął mi Twój post - dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem. Kłamstwo to częsty element choroby zwanej uzależnieniem. Jenak nałóg to nie wyrok - wiele osób wychodzi z niego sięgając po pomoc. Zachęcam do skorzystania z porady specjalisty uzależnień. W Polsce podpowiem konkretne placówki, jak podasz miejscowość. Poza granicami musiałabyś poszukać sama.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna