Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
2 miesiace bez i zryta psycha
Autor Wiadomość
zavex

Wysłany: 20-02-2010   2 miesiace bez i zryta psycha [Cytuj]

Minęło już 63 bez palenia, wiele objawów przeszło dawno, ale pozostaje coś co jest codziennie, czyli takie lekkie poczucie zagrożenia - wyraźne napięcie, taka schiza, wszystko jest niby w porządku a ja się "czegoś" boję, mam problemy z motywacją oraz w podejmowaniu decyzji, coś mnie wewnętrznie szarga - nie wiem co, to takie uczucie zagrożenia, że coś jest ze mną nie tak, boję się samego siebie - straciłem pewność do samego siebie, nie wiem kiedy to minie - ktoś miał podobnie ? Kiedy to mija ?
Mimo brania najwiekszej dawki leku antydepresyjnego to nadal jest a pomaga na to jedynie jakaś z Benzodiazepin.
 
 
miodzio

Wysłany: 01-03-2010    [Cytuj]

Zavex - rozumiem, ze bierzesz leki przepisane przez lekarza, tak? Konsultowales sie z psychiatra? Pomyslalbym tez na Twoim miejscu o psychiterapii uzaleznien, bo to pomocne w niektorych z klopotow jakie opisales (jesli oczywiscie juz nie korzystasz z terapii). Kazdy jest inny i trudno odgadnac ile to potrwa, ale jak bedziesz siegal po profesjonalna pomoc to wybierzesz najkrotsza droge do ogarniecia sie.
P O W O D Z E N I A !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna