Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
:-(
Autor Wiadomość
semina

Wysłany: 17-11-2007   :-( [Cytuj]

To znowu ja, maruda ;-) Jedna rzecz... Brakuje mi kogoś w godzinach nocnych :-( Przecież wtedy mam nawiększe jazdy, wtedy mam największe ciśnienie...
 
 
miodzio

Wysłany: 17-11-2007   noc [Cytuj]

jak widac wiekszosc ludzi w nocy spi :)

zachecam cie do terapii - porozmawiaj z terapeuta o problemach nocnych, na pewno podpowie jakies rozwiazanie
 
 
Dominik

Wysłany: 18-11-2007    [Cytuj]

Siema witaj w klubie też w nocy mało co śpię... nie pamiętam kiedy się ostatnio wyspałem ja staram się zajmowac czymś co mnie interesuje przeważnie zakładam słuchawki na uszy i zapodaje sobie konkretne dawki muzy którą uwielbiam, ściagam nowe kawałki, krąże po necie itd.
 
 
semina

Wysłany: 18-11-2007    [Cytuj]

Witaj Dominik!! Jak widać ja mam podobny sposób tzn. siedzę na necie i też zazwyczaj ze sluchawkami na uszach :-) Powiesz mi coś więcej o sobie? Spokojnie, nie pytam ile zarabiasz ;-) Ciekawa jestem jad dlugo paliles, ile juz nie palisz i takie tam...
 
 
semina

Wysłany: 18-11-2007    [Cytuj]

znalazlam Twoj post, ja czesto najpierw mowie (w tym przypadku pisze) a potem mysle (w tym przypadku czytam) ;-) Ale i tak pisz jakbys mial ochote...
 
 
Dominik

Wysłany: 21-11-2007    [Cytuj]

no paliłem mniej więcej trzy lata teraz powolutku do siebie dochodzę ale cięzko mi odzyskać własną osobę.. powrócić. walczę ponad miesiąc może lekką poprawę widać albo sobie wkręcam że widać. Też pierw coś robię a potem myślę :D spontan.. zacząłem z powrotem ćwiczyć kiedyś byłem dobrym zawodnikiem i odzyskam to nie ma to jak randka ze sztangą.. shizy są nie przespane nocę brak pamięci i najgorsze to uczucie jak by mnie tu nie było taki jakis nieobecny ... Ale dam radę nie wrócę do palenia !!! Muza bardzo mi pomaga.
 
 
Mariusz

Wysłany: 22-11-2007    [Cytuj]

Ja na szczescie nocne zycie mam juz za soba , pisze na szczescie bo na dluzsza mete tak nie mozna funkcjonowac . Swego czasu (jakis rok temu) prowadzilem nocny tryb zycia , chodzilem spac o 6-7 rano wstawalem o 13-15 po poludniu . W nocy palilem (zreszta w dzien tez) i "biegalem" po internecie ze sluchawkami na uszach ;) . W koncu sie opanowalem , przestalem palic i zaczelem spac w nocy a nie w dzien . Do duzy krok do przodu , ja to wiem . Pozdro .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna