Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zabrane prawo jazdy
Autor Wiadomość
kierowca

Wysłany: 20-02-2015   Zabrane prawo jazdy [Cytuj]

Witam, tak jak w temacie policja zabrala mi prawo jazdy za jazde pod wpływem mj, jednak sytuacja jest na tyle dla mnie nie zrozumiala ze w momencie zatrzymania bylem trzezwy a z tego co wyczytalem thc w slinie utrzymuje sie nawet do 72h. Mam pytanie czy ktos byl w podobnej sytuacji i co robic zeby odzyskac je jak najszybciej?
 
 
irvin

Wysłany: 26-02-2015    [Cytuj]

Witam. Też miałam podobną sytuację, tylko w moim przypadku chodziło o alkohol. Miałam po prostu pecha, raz mi się zdarzyło i o ten raz za dużo... Nieźle się potem trzeba nagimnastykować, żeby to prawo jazdy odzyskać. Trzeba iść na ponowne badania lekarskie, a potem albo kogoś odsyłają na terapię, albo musi zrobić taki kurs specjalny. To też się ciągnie wieczność. Ja akurat miałam szczęście, bo trafiłam na fajny ośrodek i szybko ten kurs zrobiłam.
 
 
Koralina

Wysłany: 06-09-2016    [Cytuj]

Przepisy co do zdawania prawa jazdy ciągle się zmieniają, a czy co do odzyskiwania też, czy są ciągle jednakowe?
 
 
Rudi

Wysłany: 16-12-2016    [Cytuj]

To wszystko zależy od sytuacji/
Czasami jest łatwo odzyskać czasem trzeba się namęczyć. Iść tam i tu. Zrobić taki albo inny kurs....
 
 
Kołdun

Wysłany: 02-01-2017    [Cytuj]

Mnie kiedyś zabrali za spowodowanie groźnego wypadku
Odzyskałem po 2 latach.
Musiałem pójść na egzamin ponownie
 
 
wrotek

Wysłany: 18-04-2018    [Cytuj]

[quote="irvin"]Witam. Też miałam podobną sytuację, tylko w moim przypadku chodziło o alkohol. Miałam po prostu pecha, raz mi się zdarzyło i o ten raz za dużo... Nieźle się potem trzeba nagimnastykować, żeby to prawo jazdy odzyskać. Trzeba iść na ponowne badania lekarskie, a potem albo kogoś odsyłają na terapię, albo musi zrobić taki kurs specjalny. To też się ciągnie wieczność. Ja akurat miałam szczęście, bo trafiłam na fajny ośrodek i szybko ten kurs zrobiłam.[/quote]

Z tego co wiem to i do miesiaca sie utrzymuje , natomiast irvin ponizej porownuje to do alkoholu co jest nietrafionym porownaniem bo alkohol wykryty we krwi to sie jest pod jego wplywem.
 
 
Bwalaszczyk

Wysłany: 25-09-2018    [Cytuj]

Też odzyskiwałam stracone prawo jazdy co nie było łatwe. Kurs od początku badania, testy. Pytania są zupełnie inne niż te co kiedyś trzeba się natrudzić by naprawić popełnioną głupotę - ale może i dobrze przynajmniej jest nauczka.
pozdrawiam
 
 
chcerzucic

Wysłany: 31-07-2019    [Cytuj]

Mnie też odebrano prawo jazdy... to był szok... nie wyobrażałem sobie jak można żyć bez samochodu.. to doświadczenie wiele mnie nauczyło... teraz już odzyskałem prawo jazdy ale było ciężko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna