Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
DUży stres po paleniu .
Autor Wiadomość
Chrio
Chick

Wysłany: 30-10-2012   DUży stres po paleniu . [Cytuj]

Witam ! Mam duża przygode z paleniem . Ogolnie to pierwszy raz zapalilem w drugiej gimnazjum jaralem duzo doplaczy . Ale jest to etap dawno zakonczony . Juz wczensiej zakladalem swoj temat wiec nie bede sie rozpisywal. Ogolnie czulem sie juz bardzo dobrze itd poniewaz nie palilem lecz znowu zapalilem to gowno i mam dosc powazny problem . Odrealnienie itd ale z tym potrafie sobie radzić . Najgorszy jest stres z ktorym nie radze sobie ! Stresuje sie wszystkim co mozliwe . Np. dzisiaj robilem sobie pompki i straszny stres nagle i nie potrafilem tego panowac . Nie rozumiem tego ? Czemu tak mi sie dzieje i jak moge temu zaradzic . Stresuje mnie wszystko i wszystkiego sie boje nie che tak zyc ! Blagam pomozcie ....
 
 
podarek

Wysłany: 30-10-2012    [Cytuj]

Spokojnie. Takie coś przechodzi, najlepiej po prostu trochę teraz staraj się unikać stresowych sytuacji. Jak znowu Cię dopadną lęki, nie walcz z tym, nie próbuj się na siłę uspokoić, bo to tylko zaostrzy sprawę. Dobre na to jest czytanie czegoś lekkiego, mi pomaga.
 
 
gonso1000

Wysłany: 31-10-2012    [Cytuj]

Kup sobie w aptece melise i MgB6. Melise wal po 3-4 razy dziennie. A MgB6 raz dziennie po tabletce. Jak wypijesz pare torebek melisy w ciagu dnia i łykniesz tabletke to gwarantuje ci ze jestes uspokojony i odstresowany na cały dzień
 
 
Richie
Czas Vendetty

Wysłany: 31-10-2012    [Cytuj]

Hmm mam pewien sposob ktory moze ci lekko pomoc, nie mowie ze calkiem, leciutko, ale zawsze cos. Muzyka. Jezeli np. podczas stresu zaczniesz sluchac muzyki ktora lubisz, ktora uspokaja, stres robi sie coraz mniejszy, ja tak mam. Wiec moze warto by bylo sprobowac ? Zdecydujesz sam, to tylko propozycja ktora wedlug mnie moze Ci pomoc :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna