Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Powitac - Pomocy
Autor Wiadomość
uzalezniony

Wysłany: 12-09-2012   Powitac - Pomocy [Cytuj]

Witam mam 23 lata biore od 8 lat najpierw alkohol papierosy potem marihuana amfetamina extasy leki. Jestem alkoholikiem narkomanem i lekomanem znow powrocilem do nalogu wale teraz domowej roboty metamfetamine. Biore garsci lekow psychotropowych pije alkohol wszystko sie rozzsypuje mam od groma zaburzen psychicznych nie pozwalajacych mi na rozpoczecie terapii grupowej ( czy tez pojscie do osrodka ) mam za soba kilka sytuacji krytycznych w ktorych ratowano mi zycie, szpital psychiatryczny, osrodek z ktorego ucieklem po 4 dniach. Nie panuje calkowicie nad nalogami mysle ze juz sie poddalem bez walki. Czy jest szansa w tak beznadziejnym przypadku aby calkowicie wyjsc z nalogu?? Ile przecietnie zyje taki narkoman lekoman alkoholik?? Prosze o pomoc. Najgorsze jest to ze widze problem tylko jak jestem nacpany
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 12-09-2012    [Cytuj]

Witam
Twoje uzależnienie jest tak mocne ze tylko ośrodek zamknięty może ci uratować życie które niszczysz po przez Narkotyki i Leki
 
 
nikiriki

Wysłany: 22-09-2012    [Cytuj]

ratuj się człowieku szkoda życia na szarpanie się z tym gównem.
 
 
Kolega

Wysłany: 23-09-2012    [Cytuj]

Dobrze ze widzisz problem i jestes swiadomy co sie z Toba dzieje. Oczywiscie, ze jest szansa wylezienia z nalogow jednak jest to w Twoim przypadku bardzo trudno, ale do zrobienia. Na poczatku musisz miec mocne checi i postanowienia. Musisz po prostu chciec wyjsc z nalogu. Nastepnie udaj sie do terapeuty ktory Cie poprowadzi w dalsza droge. Bedzie ciezko, niestetu tutaj nie zmiluj sie, ale bedzie warto.
 
 
Kolega

Wysłany: 23-09-2012    [Cytuj]

Dobrze ze widzisz problem i jestes swiadomy co sie z Toba dzieje. Oczywiscie, ze jest szansa wylezienia z nalogow jednak jest to w Twoim przypadku bardzo ciezkie, ale do zrobienia. Na poczatku musisz miec mocne checi i postanowienia. Musisz po prostu chciec wyjsc z nalogu. Nastepnie udaj sie do terapeuty ktory Cie poprowadzi w dalsza droge. Bedzie ciezko, niestetu tutaj nie zmiluj sie, ale bedzie warto.
 
 
mastik
(:

Wysłany: 23-09-2012    [Cytuj]

"Najgorsze jest to ze widze problem tylko jak jestem nacpany"

bo wtedy głód działa słabiej a za tym mechanizmy też i przeglądasz na oczka...
sorry że się wymądrzam, bo być może to wiesz, albo o tym zapomniałeś...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna