Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Czystość
Autor Wiadomość
Radek
Uzależniony

Wysłany: 01-10-2012    [Cytuj]

Kolejny tygodnie na czysto

Jestem świeżo upieczonym Maratończykiem !!!!! Wczoraj przebiegłem swój pierwszy maraton

Pozdrawiam Radek uzależniony :)
 
 
miodzio

Wysłany: 01-10-2012   nooo... [Cytuj]

... szaaacun! ;)
 
 
Kania

Wysłany: 04-10-2012   Paliłem ponad 7 lat , walcze od kwietnia ! [Cytuj]

Przez dwie godziny męczyłem się żeby napisać tu mojego drugiego posta ! I padł mi internet gdy probowałem go dodać ! Pisłałem w nim o moim problemie z ziołem . Ważne że przed dodaniem go przeczytałem i poprawiłem troche błędów . Szkoda że poadł mi ten net ale podzielienie się problemem przed samym sobą dało mi wielkiego kopa i dobry humor na cały dzień . Teraz nie mam czasu pisać koljejnej wiadomosci ale napewno pojawie się tu jeszcze i poopowiadam o swoim problemie :) wchodze na forum czesto i czytam wszystkie nowe wpisy ! Dzieki że jesteś i piszecie !


poZDRo Sportowy ! lece na siłke , dziś barki i triceps ! :)
 
 
Kania

Wysłany: 04-10-2012   Do Radka [Cytuj]

Szacunek za udział w maratonie sam biegam raz lub 2 w tygodniu po 15 km i tez chciałem brac w nim udział . Miałem wtedy szkołe (dzieki temu że nie pale wrociłem na studia :DDDDDDDDD )

ALE MAM DOBRY HUMOR !!!! :D
 
 
escape

Wysłany: 04-10-2012   dla Radka [Cytuj]

Bravo, ja narazie nie wiem jak nawet zaczac. caly czas mi sie nie udaje.
 
 
gonso1000

Wysłany: 30-10-2012    [Cytuj]

Escape pomyśl sobie że masz 12 lat i że kiedyś tego syfu nie znałes. Pomyśl jak wygladały wtedy te czasy. Spróbój życ tak jak by tego nałogu wogole nie było jak kiedys. Jak widzisz kumpli ktorzy jaraja to pomyśl sobie że oni marnuja życie. Że nigdy już nie beda szczęśliwi tak jak kiedyś za dzieciństwa. Że czasy się zmieniły i każdy walczy już o siebie. Ja stojac przed MJ wyobrazam sobie siebie jako chłopca majacego 12 lat ktory stoi przed zgraja kolegów (12-15) lat palących papierosy. Wiem że wtedy miałem potężnie silną wole i nawet nie przeszło mi przez mysl zeby zapalic papierosa. I teraz sbobie mówie. Wtedy byłem mały ale jakże silny. A teraz jestem duzy i mam byc słaby? I wtedy się motywuje i rosne w siłe:)
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 02-11-2012    [Cytuj]

Hej :)
Kolejne tygodnie na czysto :)
jest zdecydowanie coraz lepiej. Cały czas uczęszczam na mitingi nawet ostatnio bylem w innym mieście :) Poznałem nowych uzależnionych. dało mi to niesamowitego kopa :)
Sport cały czas na 1 miejscu
chodzę na kurs tańca towarzyskiego i chce zapisać się na jogę :) Uczę sie po woli do Matury:)
wiem ze żyje. za nic w świecie nie zamienię tego życia na życia z przeszłości.
Odpuściłem towarzystwo które nie tylko pali ale i piję. to tez jest Klucz do mojej czystości
czytam bardzo dużo książek związane z uzależnianiami i emocjami.

Ps: ta strona FB na prawdę super sprawa :)

Pozdrawiam Radek Uzależniony
 
 
mastik
(:

Wysłany: 02-11-2012    [Cytuj]

super te dwa posty powyżej :)

@gonso1000: spojrzenie na inny nałóg świetnie pokazuje bezsens swojego
 
 
gonso1000

Wysłany: 03-11-2012    [Cytuj]

Kurde jak byłem mały to nie paliłem tego, i było fajnie. Teraz tylko takie same problemy przez to są. Wszyscy moi kumple prawie pala. Jakas masakra. Najgorsze że oni myśla ze robią dobrze odcinajac sie od zyciowych problemow nie wiedząc ze pakuja się w jeszcze większe.
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 12-11-2012    [Cytuj]

Mam na Imię Radek i jestem czysty od 10 lipca :)

Moja abstynencja jest dość stabilna mitingi NA terapia a przede wszystkim nie chodzę i nie spotykam się z ludźmi co ćpają nie mam przez to sytuacji. wiec nie ma też zagrożenia :)

Są lepsze i gorszę dni czyli jednym słowem normalnie :
w okresie jesienno - zimowym czytam bardzo dużo psychologi oraz poradników zwązane z uzależnianiem emocjami i wychowaniem. lubie to :)

Po za tym Sport , Kurs tańca towarzyskiego a w planach mam Jogę która podobno fajnie wycisza.

Staram się zmienić aby nie wrócić do nałogu :)

pozdrawiam Radek Uzależniony :)
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 30-11-2012    [Cytuj]

Ja dalej czysty :)

Odniosę się do tego artykułu z Por@dni
http://sport.wp.pl/kat,41...,wiadomosc.html

Poznałem Pana Jutra w tym roku :) Gdyż też jestem Triathlonistą

To pokazuje jak sport jest bardzo pomocny z Uzależnieniem od Narkotyków.
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 23-12-2012    [Cytuj]

Bije swoje Rekordy abstynencji :)
Miting,i terapia służba , zdrowienie , zmiana siebie na lepsze , ciągła obserwacja swoich emocji i zachowań to są moje fundamenty czystości

Jak wielu próbowałem sam walczyć z Narkomanią. Jednak wracałem do uzależnienia z większą siłą i częstotliwością palenia.

Sami nie damy rady z uzależnieniem!!! Nie ma też cud recepty na to żeby nie ćpać
Tylko gruntowna zmiana jest dla mnie kluczem do utrzymania abstynencji.

Jeżeli ktoś piszę ze ktoś przy nim pali i nie robi to na nim wrażenia ja porostu mu nie wierze :)
według mnie oszukuje samego siebie a tak naprawde to mechanizmy uzależnienia to robią.
zaprzeczają....

życzę wszystkim czystych zdrowych pogodnych świąt
Wszystkiego Najlepszego:)

Pozdrawiam Radek uzależniony
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 03-01-2013    [Cytuj]

Witam w nowym roku :)

ja mogę się pochwalić 6 miesięcy czysty ;)

zapraszam również na miting rocznicowy mojej grupy który organizuje :) 16 rocznica
Gdzie i kiedy? 27 stycznia w... można sprawdzić na anonimowinarkomani pl

Pozdrawiam :)
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 23-01-2013    [Cytuj]

witam panowie i panie :)

obecnie jestem a etapie abstynencja mam ją już ponad pół roku co jest dla mnie największym sukcesem, ale szukam przyczyn wchodzę głęboko w siebie w swoje dzieciństwo w swoje emocje w swoje dawne przekonania

Ja poszedłem drogą trapi i mitingów bo już nie raz próbowałem sam walczyć z uzależnieniem jednak zawsze przegrywałem....

dziś wiem żeby nie wrócić do nałogu trzeba zmienić swoje życie. Wiadomo ze nie zrobi się to w miesiąc czy dwa na to trzeba lata, ale idę to drogą bo juz widzę efekty pracy jaką wkładam żebym umiał normalnie zyć.
-3-4 razy w tygodniu mitingi NA i SLAA( Uzależnienie od seksu i miłości które okazuje się rdzeniem moich wszystkich uzależnień, wróg o wiele pobieżniejszy niż narkomania)
-Psychoanalityk raz w tygodniu
-od nowego roku mam sponsora i piszę program 12 kroków
- piszę dzienniczek uczuć ( robieie obrachunku dnia i pianie jakie emocje w ciągu dnia przeżywałem)
-Czytam bardzo dużo literatury związaną z uzależnieniami
 
 
mastik
(:

Wysłany: 17-06-2013    [Cytuj]

hej
co tam u Ciebie?
jak tam sobie radzisz?
mam nadzieje że szykujesz się pomału do świętowania rocznicy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna