Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Czas z tym skończyć....
Autor Wiadomość
Kolega

Wysłany: 08-05-2012    [Cytuj]

Abstynencja trwa. Checi zapalenia minely, pojawil sie jakis dziwny wstret do jazzu nie wiem skad to sie wzielo ale w sumie dobrze :) ostatnio jestem troche bardziej nerwowy, mozliwe ze ten stan wywoluje rzucanie papierosow bo tego nalogu sie nie pozbylem od razu przy jazzie, wolalem najpierw rzucic jazz pozniej szlugi
 
 
Kolega

Wysłany: 23-05-2012    [Cytuj]

uff ciezke tygodnie. Sesja sie zaczela, duzo pracy bo pogoda dopisuje w koncu mam czas cos naskrobac na forum. Bez zmian ciagle abstynencja :) ostatnio lekkie wahania nastroju zwiazane z rozgrzebywaniem zlych decyzji ktorych zsluje do dzisiejszego dnia, ale ogolnie to do przodu. Lato jest wiec jak to bywa masa okazjo do zapalenia oczywiscie odmawiam z duma :D
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 23-05-2012    [Cytuj]

Gratuluje stary abstynencji :)

Jednak pamiętaj Duma i pycha są wrogiem abstynencji
Stwarzanie sobie sytuacji też . są dni kiedy twoja abstynencja jest silna . ale bywają gorsze dni które mogą skierować te złe myśli . i

Za pewne wiesz o tym ale piszę to tez dla innych użytkowników

Pozdrawiam Radek uzależniony
 
 
Kolega

Wysłany: 24-05-2012    [Cytuj]

Dzieki ;)
Duma w mojej wypowiedzi jest bardziej sarkastyczna :P
Zgadza sie, nie mozna byc pewnym swojej woli. Tymbardziej, ze moga nastac gorsze dni i nasz nalog podpowie nam ze w ukojeniu bolu psychicznego zapalmy lolka.
Trzeba uwazac i pilnowac sie na okraglo
 
 
mastik
(:

Wysłany: 24-05-2012    [Cytuj]

polecam poczytać o efekcie sufitowym
 
 
Kolega

Wysłany: 24-05-2012    [Cytuj]

Zgadza sie znam to stwierdzenie i jest to niebezpieczne "zjawisko". Moze wyjasnie o co chodzi, niektorzy moge nie wiedziec. Efekt sufitowy pojawia sie nawet po dlugim czasie bycia abstynentem jest to nic innego jak załamanie sie i poddanie nałogowi. W pierwszych dniach abstynencji jesteśmy zadowoleni z siebie, każdy dzień jest wyzwaniem, cieszymy sie bo nie o palimy, uczeszczamy w zajeciach grup wsparcia, uprawiamy sport, pasja zajawka. Po kilku miesiacach zaczyna nas to wszystko nudzic, meczyc, czesciej wspominamy jak to bylo zapalic sobie lolka i nie myslec o niczym. Moga tez nas dopasc jakies problemy losowe ktore stymuluja efekt sufitowy.
 
 
Kolega

Wysłany: 09-06-2012    [Cytuj]

czas cos napisac
Wszystko bez zmian, do przodu jednak miewam teraz czesto stany depresyjne. Cos mnie meczy, cos czego nie ma, przejmje sie jakimis bzdetami, sam nie wiem o co chodzi.
Sadzilem ze wmawianie sobie czegos jest juz za mna ale okazalo sie inaczej
Bede z tym walczyl az wygram wojne !
 
 
Kolega

Wysłany: 10-06-2012    [Cytuj]

Miałem wypadek samochodowy, dachowanie, stracilem auto ktore bylo mi niezbedne do pracy i do szkoly, nie wiem co teraz zrobie.Jedynie co mnie podbudowuje to ze mi sie nic nie stalo, nie mam nawet zadrabania. Dziekuje Bogu. Ostatnimi czasy bardzo duzo rzeczy sie komplikuje, ciezko jest ale czekam na lepsze jutro.

PS. Jesli ktos zna sie na autach powypadkowych (nie posiadam AC), co moge teraz zrobic, jak odzyskac troche kasy, to prosze o kontakt na PW. Dziekuje
 
 
Paweł100

Wysłany: 10-06-2012    [Cytuj]

Na autach powypadkowch się nie znam ale co do tych deprsjii co opisujesz.
Myślę za w złe słowa to ubrałeś.Pewnie się zastanawiasz nad pierdołami i coś Ci nie daje spokoju.
Też tak czasem mam,czegoś brakuje ale sam nie wiesz czego.
Zastanawiałeś się czy to nie brak rozwoju w sensie abstynencji ? Za bardzo nie wiem jak to w słowa ubrać ale pewnie mnie rozumiesz.
Dla przykładu ja tak jak pisałem w swoim temacie że chce wziąć się za rower,tak też zrobiłem.
Gdy go kupiłem i się przejechałem czułem się jak dziecko dosłownie.
Więc stawiam na za mało rozrywki.
Ewentualnie brak specjalistycznej pomocy.Zastanawiałeś się nad tym ?
Ja coraz częściej myślę o terapii chociaż problemu z utrzymaniem abstynencji nie mam ale czuję że przydało by się wypełnić pewne braki i pewnie kiedyś pójdę.
Dobrze że nic Ci się nie stało.
Pozdrawiam
 
 
Kolega

Wysłany: 16-06-2012    [Cytuj]

W sumie masz racje, wpadłem w pewna rutyne, caly czas to samo. Zaczalem to zmieniac, wiecej organizowac sobie czasu itp. wiec jest lepiej ;)
 
 
Kolega

Wysłany: 15-07-2012    [Cytuj]

Dluuugo mnie nie bylo, wakacje, duzo pracy, znajomi.
Abstynencja od ziola trwa, chociaz nie udalo mi sie rzucic szlugow do konca, czasami zapale(paczka na 2-3 dni).
Nie chce zapeszac, ale w koncu doszlo do mnie, zrozumialem, ze tak naprawde marihuana nie daje nic a nic czlowiekowi oprocz problemow i pustego portfela. Moze zdawalem sobie z tego sprawe juz jakis czas temu, jednak dopiero teraz to doszlo do mnie.
Nie mam w ogole ochoty na palenie, okazji mam wiele - odmawiam. Znajomi juz tez nie proponuja, po prostu wiedza ze nie jaram. To nie zmienia faktu ze nadal musze byc czujny i walczyc caly czas z nalogiem, nigdy nie wiadomo co sie wydarzy.
Od czasu do czasu wypije sie jakies zimne piwko, ale z umiarem oczywiscie i pod pełną kontrolą :)
 
 
Kolega

Wysłany: 16-08-2012    [Cytuj]

Abstynencja trwa
Rzadko miewam checi zapalenia, wszystko sie ulozylo, praca, rodzina, przyjaciele, obowiazki normalnego czlowieka ;)
 
 
Radek
Uzależniony

Wysłany: 08-10-2012    [Cytuj]

Hej Kolego co u ciebie ?
dawno nic nie pisałeś w swoim poście. Jak się trzymasz?
 
 
Richie
Czas Vendetty

Wysłany: 27-11-2012    [Cytuj]

Siemasz Kolego i jak Ci leci ?
Dawno cos pisales, jak sie czujesz ? Trzymaj garde, motywujesz mnie ^^
 
 
Kolega

Wysłany: 31-12-2012    [Cytuj]

Witam witam po długiej przerwie od forum.

Nadal trzymam garde wysoko i twardo. Zapomnialem w ogole jak to jest palic trawke itp. Zmienilem otoczenie, nie mam z tym stycznosci w ogole (oprocz przypadkowej), czuje sie swietnie.
Troche jestem zapracowany, ale mysle ze od dzisiaj znajde czas na forum poniewaz wiele mi ono dalo, a sam moge dac jeszcze wiecej :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna