Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
problem z hazardem
Autor Wiadomość
Mateusz

Wysłany: 02-01-2017   problem z hazardem [Cytuj]

Mam problem z hazardem stracilem wszystko i prawie rodzine choc mnie odsuneli potrzebuje pomocy i rady
 
 
miodzio

Wysłany: 26-02-2017   hazard [Cytuj]

Nałogowy hazard trzeba koniecznie leczyć - np. w poradni uzależnień. Dodatkowo polecałbym meetingi anonimowych hazardzistów. Mateuszu, skąd jesteś? Odezwij się na priv lub tu, to podam Ci namiar na takie miejsca w Twojej okolicy.
 
 
beznalogow

Wysłany: 20-09-2017    [Cytuj]

Uzależnienie od hazardu można i trzeba leczyć. Mój wujek miał również ten nałóg i kompleksową pomoc znalazł dopiero w Ośrodku Terapii Uzależnień. Teraz już jest na życiowej prostej, wolny od tego, bo terapia odniosła zamierzony skutek. Życzę Tobie znalezienia swojej drogi wyjścia z hazardu.
 
 
chcerzucic

Wysłany: 06-11-2017    [Cytuj]

hazard tak samo uzaleznia jak alkohol, narkotyki
 
 
GrzecznaGrazia

Wysłany: 15-11-2017    [Cytuj]

hazard tak samo uzaleznia jak alkohol, narkotyki

true true
 
 
chcerzucic

Wysłany: 07-05-2018    [Cytuj]

Hazard uzależnia nie mniej niż alko czy narkotyki. Sam mam wśród znajomych którzy byli nałogowymi hazardzistami. Jeden z nich przeszedł terapię odwykową w ośrodku.
 
 
joannaparzel
parzel

Wysłany: 27-01-2019    [Cytuj]

Terapia w walce z uzależnieniem to najlepszy pomysł..a tak z ciekawości dużo grasz? Próbowałeś wcześniej coś zrobić ze swoim życiem?
 
 
alanslater

Wysłany: 09-12-2020    [Cytuj]

Zapomnij o hazardzie! To oszustwo! Jesteś teraz w złej sytuacji, ale jest wyjście, najważniejsze jest, aby pamiętać, że hazard nigdy ci nie pomoże!
 
 
alanslater

Wysłany: 11-12-2020    [Cytuj]

to zabrzmi glupio albo moze nawet okrutnie ale ciesze sie ze to piszesz. dlaczego? Bo hazard nigdy nie powinien byc tematem tabu, bo najwieksza odwaga jest przyznanie sie do uzaleznienia, bo (uwierz albo nie) to serio jest polowa sukcesu, chodz dla mnie nawet wiecej :) w dobie dzisiejszych mozliwosci internetowych mamy wiele stron poswieconych hazardowi. terapeutow od uzaleznien sa bardzo wazne ale opinia uzaleznionego jest jak dla mnie jeszcze wazniejsza. mysle ze dasz sobie rade, jestes bardzo dzielny i odwazny. dla mnie juz wygrales
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna