Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak rozpoczac leczenie?
Autor Wiadomość
miodzio

Wysłany: 17-04-2012   poradnia w Zgorzelcu [Cytuj]

Poradnia w Zgorzelcu z szeroką ofertą - też dla bliskich:

http://www.subsidium.arrakis.pl/

BEZPŁATNA :)
 
 
zrozpaczona
zrozpaczonamatka

Wysłany: 17-04-2012    [Cytuj]

Bardzo dziękuję :)
 
 
miodzio

Wysłany: 04-09-2014   ... [Cytuj]

we Wrocławiu jest kilka miejsc, gdzie można korzystać z terapii bezłatnie - np. w ramach Wrocławskiego Centrum Zdrowia.
 
 
vilverin
Stajemy na nogi!

Wysłany: 19-09-2014   Opinia o wrocławskim Return [Cytuj]

Hej,
mój partner zdecydował się na terapię. Palił 8 lat praktycznie dzień w dzień. Odkąd zaczęliśmy się spotykać zdecydowanie ograniczył, jednak boimy się, że straci tę motywację i wróci do starych nawyków. Nie palę i nie toleruję palenia dlatego też, nie spotykamy się jeśli jest pod wpływem (to ta motywacja).

Dlatego zdecydowałam się poszukać pomocy na narkomania.org.pl i dostałam tam namiary na wrocławską placówkę Return przy ul. Kościuszki (już się umówiłam na pierwszą konsultację).

Czy ktoś z Was korzystał z ich pomocy i może napisać o nich kilka słów? A może podzielicie się opiniami o innych znanych wam ośrodkach we Wrocławiu dla dorosłych (27 lat)?

Nie chciałabym dokonać złego wyboru w tak ważnej dla mnie sprawie.

Dzięki!
 
 
miodzio

Wysłany: 22-09-2014   Wrocław [Cytuj]

We Wrocławiu możesz szukać wsparcia w jednej z placówek podanych na stronie WCZ: Wrocławskie Centrum Zdrowia - jedynie Roosvelta i Jestem odpadają, bo są dla młodszych.

Skoro Return na prowadzonej przez siebie stronie poleca sam siebie - to i ja polecę poradnię, gdzie sam pracuję :) www.narkotyki.wroclaw.pl Kontakt najlepiej ze mną przez priv
 
 
asia25

Wysłany: 08-10-2014   Dziękuję za informacje [Cytuj]

Pozdrawiam. Warto skorzystać z fachowej pomocy. Pozdrawiam
 
 
cater

Wysłany: 12-05-2016    [Cytuj]

Oczywiście, że pierwszym krokiem powinno być udanie sie do specjalisty. Ja ze swoimi problemami udałem się do lekarza, który bardzo mi pomógł.
 
 
paulicia

Wysłany: 15-05-2016    [Cytuj]

Ja trafiłem na doskonałego lekarza. Świetny fachowiec. Bardzo mi pomógł. Gdyby nie on już dawno straciłbym pracę, rodzinę, przyjaciół. Byłem na samym dnie. Tylko dzięki niemu nadal się trzymam i funkcjonuję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna