Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy, czy wyjdzie z tego wkoncu?
Autor Wiadomość
kaaczka

Wysłany: 02-01-2015   Pomocy, czy wyjdzie z tego wkoncu? [Cytuj]

Witam, poszukuje pomocy !
Jestem dziewczyną narkomana , jesteśmy połtora roku razem. On cpa od 14 roku zycia (teraz ma 20) ma problemy z psychiką od 17 r zycia cpa amfetamine, dopalacze . Wczesniej tylko "trawka" , ja pochodze z domu w którym był alkohol, (syndrom DDA) i ciezko i samej decydować co w takiej sytuacji robic :(
Moj chłopak, nie cpa teraz codziennie, ale czesto ma zaskoki, jak go ruszy kradnie z domu od 4 miesiecy mieszkamy razem , ostatni zaskok miał jakieś 2 tyg temu, po tym przebywał w szpitalu psychiatrycznym. Wiem,ze caly czas mysli o dopalaczach, dzis uznał ze nawet bedzie on je rozprowadzał, ze nie wezmie ich do ust ,ale wiem jak by to bylo..
Nie wiem co robić, mieszkam z nim, ale braukuje mi juz sił, jak go napadnie potrafi wyszarpać mnie za włosy i ukraść pieniądze z torebki.. Wychodzil z domu juz z roznymi rzeczami ps4,laptop , perfumy , wszystko co mozliwe.
Ciezko mi z nim być,ale tez nie potrafie zostawić, był na odwyku ze 2 razy po 2 tyg po czym uciekał albo poprostu rezygnował z leczenia, oprocz narkotykow , jest uzalezniony od alkoholu. Wiec koszmar nie konczy sie tylko na jednym, jego mama nie chce by wrocil do swojego domu , nie wiem co mam zrobic, wiem ze by mnie strasznie meczyl psychicznie gdybym go zostawila, potrafi byc agresywny.. I zastanawiam sie czy znow zaskoczy za tydzien ;( czy on z tego wyjdzie?

Proszę o radę , bo już nie daje rady psychicznie !!!!
 
 
miodzio

Wysłany: 03-01-2015   Witaj! [Cytuj]

Niezly horror przechodzisz ze swoim chlopakiem. Musi byc Ci megaciezko chwilami...

Powtórzę, co pisałem w wątku, do ktorego dopisalas wczesniejszego posta. Na Twoim miejscu szukałbym pomocy dla siebie w poradni oferującej wsparcie osobom bliskim nałogowców. To wbrew pozorom często bardzo skuteczna kolejność, by zacząć zmianę wlasnie od siebie.

Jak podasz miejscowosc (tu lub na priv) to podpowiem Ci namiar na bezplatna poradnie w Twojej okolicy, gdzie mozesz liczyc na fachowe wsparcie dla siebie. Nie warto zwlekać wg mnie.
 
 
kaaczka

Wysłany: 03-01-2015    [Cytuj]

z Włocławka jestem.
 
 
miodzio

Wysłany: 07-01-2015   poradnie [Cytuj]

Najbliżej chyba w Toruniu lub Płocku mozesz szukac wsparcia.

http://www.narkomania.org...sko-pomorskiego

http://www.narkomania.org...tacyjny-monar-0

http://www.wotuiw.torun.pl/wptuiw/proponujemy.php
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna