Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
chce rzucic palenie marihuany kilka razy probowalem
Autor Wiadomość
Polak04

Wysłany: 29-12-2007   chce rzucic palenie marihuany kilka razy probowalem [Cytuj]

czesc Miodziu :) duzo czuytalem postow, marihuane pale juz 3 lata nalogowo :/ kilka razy probowalem rzucic wyznaczalem sobie dni np jest poniedzialek i mowie od soboty NIE PALE wyrzucilem wszystkie szkla bongo itp, a kiedy nastapil dzien 0 to i tak zaczolem palic nie moglem sie powstrzymac to bylo silniejsze odemnie, chce rzucic ale sam chyba nie dam rady :/ dobrze ze zostalo wymyslone takie forum ! ostatni raz jak chcialem rzuci to bylo 4 miesiace temu postanowilem powiedziec wszystkim o tym moim kolzenka zeby jakos mi pomogly jedna nawet dala mi numery do terapety ale i tak nie zadzwonilem :/ miodziu jak bys mogl mi zalatwic numer do takiego terapelty zebym mogl sobie znim porozmawiac i zeby jakos dal mi sile rzucic to gowno. teraz poraz kolejny wyznaczylem sobie kolejny dzien aby rzucic, chce przestac palic od Nowego roku po sylwestrze. mowie sobie tak w myslach zapale ostatniraz w sylwestra i juz nie bede pali i dlatego znalzlem sie dzisaj na tym forum bo szukam jakies pomocy, najgorzej jest jak mnie lapie tak zawne jak my na to mowimy "cisnienie" podobny glod do glodu nikotynowego. czekam na odpowiedz czesc. NIE ZACZYNAJCIE PALIC BEDZIECIE ZAŁOWAĆ ! z fartem
 
 
ssd

Wysłany: 02-01-2008    [Cytuj]

też tak mialem ze wiele razy rzucałem palenie, przysiegałem sobie ze w jakis tam dzien ostatni raz zapale i z tym kończe, ale dopiero gdy mi psychika siadła to rzuciłem. wogole mnie do tego nie ciagnie, wystarczy pomyslec do czego to doprowadziło.
 
 
Polak04

Wysłany: 03-01-2008    [Cytuj]

nie pale 3 dzien i jak narazie nie jest najgorzej :) oby tak dalej
 
 
benio

Wysłany: 04-01-2008    [Cytuj]

polecam ziołowe :) tabletki uspokajające, krzywdy ci nie zrobią
 
 
Polak04

Wysłany: 06-01-2008    [Cytuj]

niapale 6 dzien i dobrze sie trzymam :) postanowilem zaczac ciwczyc :) i jak mnie cisnienie lapie to sobie biegam rozciagam sie i przechodzi oby tak dalej z farcikiem
 
 
DX-On

Wysłany: 06-01-2008    [Cytuj]

Wiesz ja miąłem identycznie jak Ty. Wyznaczałem sobie dni w których rzucam to już na zawsze... Ale niestety otacza mnie towarzystwo które pali cały czas... Wystarczy ,ze po takim postanowieniu wpadałem do szkoły... Jedna propozycja kumpla "Idziesz na bucha?" i nawet nie zastanawiając sie szedłem. Az w końcu znalazłem sobie dobra motywacje by zostawić to raz na zawsze. Tak wyszło ,ze jakieś 3 miesiące poznałem wspaniała dziewczynę która poprosiła mnie bym z tym skończył. Kocham ja i zostawiłem to dla niej i dla siebie. Postanowienie noworoczne :] nie pale 13dni :P Wiesz najtrudniej odmówić sobie ten pierwszy raz... Ja postawiłem sobie większe wyzwanie :] specjalnie poszedłem z kumplami by być przy tym jak pala i czuć ten zapach. Obecnie nie jestem pewien ,ze do tego nie wrócę bo cały czas mam na to ochotę. Chciał bym sobie raz na jakiś czas zapalić ze znajomymi i sie zrelaksować ale boje sie ,ze jak zapale to znowu będzie jak dawniej... codziennie i niekiedy kilka razy dziennie... Mam nadzieje ,ze mi sie uda i Wam tez tego życzę :D
 
 
benio

Wysłany: 07-01-2008    [Cytuj]

hehe no to topek jesteśmy rówieśnikami jeśli chodzi o czas niepalenia i o sposoby walki z ciśnieniem, mi ćwiczenia też pomagają. Organizuj czas, nie dopuszczaj do chwil kiedy nie będziesz miał co robić.

Pozdrawiam
 
 
Polak04

Wysłany: 08-01-2008    [Cytuj]

8 dzień abstynencji :D jest dobrze myslem ze będzie gorzej :) pozdro BENIO trzymajmy tak dalej
 
 
Polak04

Wysłany: 09-01-2008   Nie wkrecajcie sobie chorej jazdy ! [Cytuj]

dużo czytałem na tym forum i zauważyłem ze dużo osób sobie wkrece ze ma jakies shizy chore jazdy jak przestanie palić, a ja mysle ze jak sobie ktoś je wkreca to je bedzie mial a jak nie to nie bedzie mial, ja palilem 3 lata non stop bywala tak ze 24h/7dni w tygodniu duze ilosci i nie mam zadnych chorych jazd :) nie pale 9 dzien i jak narazie zauwazylem tylko ze mam zmniejszana koncetracje i trudniej zapamietuje ale to podobno mila do 6 miesiecy trzeba teraz cierpliwie czekac i wszystko bedzie ok :)) jak chcesz rzucić palenie to wypisz sobie plusy i minusy palenia jak bedziesz mial wiecej minusow tomozesz podjac probe rzucenia zielonego tematu :) JP wariaty ;)
 
 
miodzio

Wysłany: 09-01-2008   indywidualna wrazliwosc psychiki [Cytuj]

Topek - kazdy ma nieco inaczej - tu predyspozycje czlowieka graja - jak ktos ma podatniejsza psychike na problemy to bedzie je mial - choc masz racje, ze odstawiajacy czesto tez maja tendencje do wsluchiwania sie w siebie i sledzenia kazdego problemu, przez co urasta on do rangi dramatu :D - ale pamietaj, ze czesc z osob majacych powazne problemy ma je na prawde - ciesz sie, ze Ciebie to omija i 3m sie trzezwo! :D
 
 
Kosiarz
HELP !

Wysłany: 09-01-2008    [Cytuj]

Heh pamiętam jak pisałem tu z problemem 2 miechy temu i nie pale już tyle jest bardzo dobrze mam dziewczyne :)) Dobrze sie ucze :)) gdy przestawalem palic nie mialem zadnych schizow czy cos...siedze z ludzmi ktorzy pala i nawet nie chce ciesze sie zyciem oby tak dalej elo ziomale :D
 
 
miodzio

Wysłany: 10-01-2008   siedze z ludzmi [Cytuj]

spoko Kosiarz - fajnie ze odbiles :D - ale z tym trzymaniem z palaczami bym uwazal - doswiadczenie pokazuje, ze taka opcja na dluzsza mete sie zle konczy
 
 
Polak04

Wysłany: 10-01-2008    [Cytuj]

hehehe ja dzisiaj stalem z chlopaczkami palili normlanie a ja nie i nawet mnie nie ciaglo zeby zapalic :)) mam tylko problem jak ide spac zeby usnac musze usypiac przynajmniej godzine dochodzi do 2 godzin zanim usne ale to podobno po jakims czasie mija :) 10 dzien :D z fartem JP pozdro trzymajcie sie trzezwo ;)
 
 
miodzio

Wysłany: 11-01-2008   :) [Cytuj]

fajnie, ze dajesz rade, ale podobna uwage mam jak wyzej - przeanalizuj porady z GARSC PORAD (pierwszy post) - szlaban na kontakt z bakajacymi to jeden z pierwszych punktow - nie warto ryzykowac, lepiej odbijac od jarajacych - bycie zbyt pewnym siebie niejednego zgubilo - powodzenia!!!
 
 
Polak04

Wysłany: 11-01-2008    [Cytuj]

rozumiem, miodziu masz racje predzej czy pozniej tak to sie skonczy :/ szacuneczek.
bede staral sie unikać zielonego tematu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna