To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Uzależnienia - Forum -
internetowe grupy wsparcia dla zmagających się z nałogiem i ich bliskich

Hazard, gry... - problem z hazardem

Mateusz - 02-01-2017
Temat postu: problem z hazardem
Mam problem z hazardem stracilem wszystko i prawie rodzine choc mnie odsuneli potrzebuje pomocy i rady
miodzio - 26-02-2017
Temat postu: hazard
Nałogowy hazard trzeba koniecznie leczyć - np. w poradni uzależnień. Dodatkowo polecałbym meetingi anonimowych hazardzistów. Mateuszu, skąd jesteś? Odezwij się na priv lub tu, to podam Ci namiar na takie miejsca w Twojej okolicy.
beznalogow - 20-09-2017

Uzależnienie od hazardu można i trzeba leczyć. Mój wujek miał również ten nałóg i kompleksową pomoc znalazł dopiero w Ośrodku Terapii Uzależnień. Teraz już jest na życiowej prostej, wolny od tego, bo terapia odniosła zamierzony skutek. Życzę Tobie znalezienia swojej drogi wyjścia z hazardu.
chcerzucic - 06-11-2017

hazard tak samo uzaleznia jak alkohol, narkotyki
GrzecznaGrazia - 15-11-2017

hazard tak samo uzaleznia jak alkohol, narkotyki

true true

chcerzucic - 07-05-2018

Hazard uzależnia nie mniej niż alko czy narkotyki. Sam mam wśród znajomych którzy byli nałogowymi hazardzistami. Jeden z nich przeszedł terapię odwykową w ośrodku.
joannaparzel - 27-01-2019

Terapia w walce z uzależnieniem to najlepszy pomysł..a tak z ciekawości dużo grasz? Próbowałeś wcześniej coś zrobić ze swoim życiem?
alanslater - 09-12-2020

Zapomnij o hazardzie! To oszustwo! Jesteś teraz w złej sytuacji, ale jest wyjście, najważniejsze jest, aby pamiętać, że hazard nigdy ci nie pomoże!
alanslater - 11-12-2020

to zabrzmi glupio albo moze nawet okrutnie ale ciesze sie ze to piszesz. dlaczego? Bo hazard nigdy nie powinien byc tematem tabu, bo najwieksza odwaga jest przyznanie sie do uzaleznienia, bo (uwierz albo nie) to serio jest polowa sukcesu, chodz dla mnie nawet wiecej :) w dobie dzisiejszych mozliwosci internetowych mamy wiele stron poswieconych hazardowi. terapeutow od uzaleznien sa bardzo wazne ale opinia uzaleznionego jest jak dla mnie jeszcze wazniejsza. mysle ze dasz sobie rade, jestes bardzo dzielny i odwazny. dla mnie juz wygrales


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group