To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Uzależnienia - Forum -
internetowe grupy wsparcia dla zmagaj±cych się z nałogiem i ich bliskich

Jak m±drze być obok? - Skończyło sie tragedi± :( Zdruzgotana matka.

Eryk92 - 07-05-2013
Temat postu: Skończyło sie tragedi± :( Zdruzgotana matka.
Witam was, jestem matk± Eryka, mam na Imię Edyta. Stało sie, az teraz płacze, bo Eryk mój syn sam siebie zabił, powiesił sie niewiem ile siły w sobie miał zeby to zakonczyc, ale teraz zostawił mnie sam±, bo niedawno był rozwód z moim męzem, jeszcze ¦.P Ery¶ był na sprawie. Znalazłam jego kartki ze stronami i hasłami, ta jedna "zielonykłopot" mnie zainteresowała, bo zobaczyłam, ze Eryk w domu był pozytywny, ale widzac ze po kryjomu tutaj sie wygadywał, to jeszcze bardziej mnie przytłoczyło, bo wiem ze mial straszny problem, czytałam wszystko co pisał, nie mogłam mu pomoc, mowilam mu idz na odwyk, zamknij sie w osrodku, a ten ze da sobie z tym sam rade. Az sie powiesił. Napisałam, bo jestem teraz nie dosc ze wrakiem czlowieka, to chce pomóc wam i podac mojego Syna za przykład, ze widzicie do czego to prowadzi. Napewno sie nie spodziewaliscie, ze umrze. Ja w sumie tez ;(!!!! Eryk był strasznie słaby psychicznie i to tez było przyczyn±, miał długi ale jako matka powiedzialam jego kolegom zeby dosłownie "WYPIERDALALI, Eryka juz niema i nie bedzie" To był naprawde chłopak o twarzy dziecka, pogodny itp. Palił cos koło 5-6 lat tak slyszalam od niego. Naprawde jest mi bardzooooooo zle. Ogarnijcie sie dziewczęta i chłopaki, bo jak czytam to az serce sie kraje ;( nie umierajcie, jestescie tacy młodzi ! Żegnam serdecznie. [*][*][*][*]
Lamia - 13-05-2014

Wspolczuje [*]
bezsilna - 13-05-2014

Witam,bardzo wspolczuje pani z powodu syna,mysle ze nic pani nie ma sobie do zarzucenia,chciala pani Mu pomoc ale On nie chcial.Doskonale pania rozumie ja tez chce pomoc mezowi ,ale on twierdzi ze poradzi sobie sam.Jeszcze raz moje kondolencje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group